Facebook PPC reklama

Posted: sep, 01, 2013

By: saraseo

Facebook PPC reklama - reklama na Facebooku sú určené klientom, ktorí majú záujem osloviť konkrétnu cieľovú skupinu na základe demografických parametrov. Napríklad: cieliť na ženy vo veku 20 – 40 rokov s vysokoškolským vzdelaním.
Na Facebooku má aktívne konto už viac ako 2 milióny Slovákov, čo robí Facebook jedným z najzaujímavejších reklamných kanálov. Nehovoríme pritom len o mladých ľuďoch, ale o celom spektre potenciálnych klientov vo všetkých vekových kategóriách. Facebooku sa nevyhýbajú dokonca ani seniori.

Čítať viac →
Nezáväzne nás kontaktujte
Google PPC reklama

Posted: sep, 01, 2013

By: saraseo

PPC reklama na Google patrí medzi najefektívnejšie formy internetovej reklamy. Google je najpoužívanejší vyhľadávač na internete a využíva ho každý, kto hľadá požadovanú službu alebo produkt. Ak chcete niečo kúpiť, prvé čo spravíte je, že prejdete na vyhľadávač Google a daný tovar alebo službu si vyhľadáte. Tu začína pôsobiť PPC reklama. Ako prvé, čo uvidíte vo vyhľadávaní Google sú 3 odkazy na vrchu v jemne žltom orámovaní a niekoľko odkazov v pravom bočnom panely. Toto je PPC reklama vo vyhľadávaní Google.

Čítať viac →
Nezáväzne nás kontaktujte
PPC reklama

Posted: aug, 22, 2013

By: saraseo

Zriadujeme a spravujeme menšie aj stredne veľké PPC reklamné kampane v rôznych odvetviach pre slovenských a medzinárodných klientov v reklamných kanáloch Google AdWords, Etarget, Facebook.

Čítať viac →
Nezáväzne nás kontaktujte
Subscribe to RSS - Google PPC reklama
Navštívte nás na Google+