A B C D E F G H I K L M O P R S

Offpage SEO

Offpage SEO je metóda, ktorá sa zameriava na vytváranie spätných odkazov. Tieto spätné odkazy smerujú návštevníkov na Vašu web stránku. Vyhľadávače sa vyvíjajú a napredujú. Vyhľadávač Google chce stále viac, ponúkať svojim návštevníkom obsah, ktorý je zaujímavý a prínosný pre ľudí, ktorí vyhľadávajú. Na zobrazovanie pôsobí veľa faktorov, ktoré sa snažíme ovplyvniť a ukázať tak vyhľadávaču Google, že Vaša stránka je prínosom a je dobré ju zobrazovať na prvých stranách. Offpage SEO faktory, ktoré vplývajú na vyhľadávanie:

Onpage SEO

Onpage SEO je optimalizácia priamo na vašej web stránke. Pri optimalizácii onpage sa upraví interná štruktúra stránky do podoby, ktorá je prijateľná pre vyhľadávače ako Google a nastavená tak aby sa pod jednotlivými kľúčovými slovami zobrazovala stránka, na ktorej je onpage SEO vykonávaná na popredných pozíciách alebo aspoň dodala vyhľadávaču podnet k tomu aby ju tam časom na popredných miestach zobrazil. Pri onpage SEO sú upravované rôzne faktory, ktoré majú Váhu na tom aby sa Vaša stránka zobrazovala vyššie vo vyhľadávaní.

Organické SEO

Organické SEO je SEO, ktoré sa sústreďuje na prístup návštevníkov cez internetové vyhľadávače. Návštevnosť na stránkach je dosiahnutá len prostredníctvom prirodzených metód bez použitia PPC reklamy nebo inej platenej reklamy.

Máte aj Vy záujem o naše SEO služby? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára.

Navštívte nás na Google+