Onpage SEO je optimalizácia priamo na vašej web stránke. Pri optimalizácii onpage sa upraví interná štruktúra stránky do podoby, ktorá je prijateľná pre vyhľadávače ako Google a nastavená tak aby sa pod jednotlivými kľúčovými slovami zobrazovala stránka, na ktorej je onpage SEO vykonávaná na popredných pozíciách alebo aspoň dodala vyhľadávaču podnet k tomu aby ju tam časom na popredných miestach zobrazil. Pri onpage SEO sú upravované rôzne faktory, ktoré majú Váhu na tom aby sa Vaša stránka zobrazovala vyššie vo vyhľadávaní.

Čo vplýva na zobrazovanie Vašej web stránky vyššie vo vyhľadávaní a čo sa pri onpage SEO upravuje?

  • úprava zdrojového kódu webstránky a jeho prispôsobenie
  •  analýza, úprava a nastavenie kľúčových slov
  •  úprava titulkov web stránok
  •  úprava URL
  •  úprava popisov a alternatívnych textov
  •  úprava obsahu webstránky

Pri onpage SEO dbáme na to aby bola Vaša stránka dôkladne optimalizovaná a prispôsobená pre jendnotlivé kľúčové slová tak aby sa zobrazovala na popredných pozíciách vo vyhľadávaní.  Výsledkom je teda zvýšená návštevnosť z organického vyhľadávania.

Ako onpage SEO to prebieha?

Počas prvých dvoch týždňov analyzujeme kompletne celý Váš web, pre ktorý následne odporučíme kľúčové slová, zistíme chyby a stanovíme možné riešenia. Následne prebehne konzultácia s klientom a prenesieme stanovené úpravy do reálu, teda kompletne celý web behom tretieho týždňa upravíme do výslednej podoby, ktorá bude zodpovedať všetkým zásadám onpage SEO.

Máte aj Vy záujem o naše SEO služby? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára.

Navštívte nás na Google+