Reklama na YOUTUBE

Ak chcete, aby mali vaše reklamy úžitok zo stoviek miliónov zobrazení na lokalite YouTube, môžeme vám pomôcť. Momentálne môžete zacieliť akýkoľvek formát reklamy – obrázok, video aj text – na rozličné umiestnenia v rámci lokality YouTube, ako aj na konkrétne kategórie obsahu, ako sú Veda a technológia alebo Vzdelávanie. Okrem toho môžete vylúčiť zobrazovanie určitého obsahu na lokalite YouTube spolu s vašimi reklamami.

Inzerenti majú stále rozsiahlejšie možnosti vo výbere reklamných formátov na YouTube. V súčasnosti platforma YouTube ponúka reklamu na stránke výsledkov vyhľadávania (YouTube je pritom 2. najväčší vyhľadávač na svete), pričom reklamu priraďuje s ohľadom na relevanciu k vyhľadávanému výrazu používateľa na základe 211 rôznych kategórií. K dispozícii sú aj multimediálne formáty na stránke pri prehrávaní videa, ktoré používateľov ešte intenzívnejšie vtiahnu do komunikácie.

Máte aj Vy záujem o naše služby? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára.

 

Nezáväzne nás kontaktujte
Video reklama

Posted: aug, 01, 2013

By: saraseo

Video reklama.

Ako využiť online video pre vašu reklamu?

Video je najhorúcejšou vecou na internete. Ak plánujete využiť marketing pre svoju stránku alebo blog, stále ste tak trochu pozadu. Dnes všetci hovoria o videu… a pozerajú video! A majú na to dobrý dôvod. Je zábavné, dá sa jednoducho nájsť a konzumovať. Zároveň zapája jeho divákov do diania tak, ako to textové informácie nedokážu. Je možné ho využiť aj pre marketing?

Čítať viac →
Nezáväzne nás kontaktujte
Navštívte nás na Google+